Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Segítség! Kezdek bepánikolni,...

Segítség! Kezdek bepánikolni, miért nem tudok megtanulni vezetni? :' (

Figyelt kérdés
A 20. forgalmi órámnál tartok és olyan szinten nem megy, hogy rengetegszer az oktató fogja helyettem a kormányt. Akiket (tanulókat) eddig láttam vezetni, nos sok még csak a 14. órájánál tart és már nem nyúl bele az oktató a vezetésébe, de én full bamba vagyok. Az a helyzet, hogy beletettem a pénzt, befizettem a több, mint 100 000 ftos tanfolyami díjat. Mos gondolom már pluszórák is kellenek majd, fogalmam sincs, hogy mennyibe kerül egy pluszóra. Szóval az a pénz, amit ebbe belefizettem jó lett volna, ha nem vész el, de úgy érzem, hogy ez nem fog menni nekem. Gyűjteni akartam, hogy suli után főiskolára megyek, albérletbe, de szerintem az egész ösztöndíjam rá fog menni, amit amúgy félretettem volna. Nem állunk túl jól anyagilag, szóval szerintem besírnék, ha ennyi pénz kárba veszne.:'( Hallottam az oktatótól, hogy szinte csak a felének sikerül elsőre a forgalmi, meg egész szünetbe nyomatni fogom a kresz programot, hogy felfrissítsem a tudásom, de most nagyon kivagyok.
2013. dec. 21. 09:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
10%
Akkor hagyd abba
2013. dec. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mi ez a félreértés itt a plusz órákkal. Van egy minimum, ami momentán nem tudom mennyi, amikor még én tanultam, akkor 30 óra. De kivétel nélkül szinte mindenki többet vezet, mint 30 óra. Nagyából csak azok nem, akik eleve úgy jönnek, hogy már tudnak vezetni épp csak papírjuk nincs róla. Felejtsük már el ezt a plusz órás dolgot, mert az nem plusz óra! Átlagban egyébként 40 óra alatt szoktak megtanulni vezetni, nem ritka az 50-60 sem. Barát, levezettél 20 (!) órát. Ez édes kevés ahhoz, hogy tényleg megtanulj vezetni.Majd ha levezettél 60 órát és akkor sem megy, na akkor talán megértem, hogy ki vagy akadva, de amit most csinálsz az műhiszti.
2013. dec. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
24%

Megpróbálhatsz mondjuk egy v. két vizsgát

s ha tényleg nem megy, szüneteltesd

2013. dec. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy műhiszti, mert lényegesen rosszabban vezetek, mint más ennyi óra után, de köszi a választ!
2013. dec. 21. 10:10
 5/15 anonim ***** válasza:

keresd meg az okot hogy miért nem megy.. nekem pl a gyakorlati vizsga elsőre ment, a városin 4. mentekm át, de akkor is úgy késés miatt lecsaptunk a vizsgából. én nem akartam jgsit, nem tudok vezetni, szimplán mert félek.. és persze erre mondják azt hogy hát ha sokat vezetsz akkor ez majd elszáll, de nálam pont fordítva volt... hiába vezettem csak egyre idegesebb és frusztráltabb lettem.


azóta se vezetek..

2013. dec. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

lehet bunkón hangzik, de nem annak szánom!


A vezetéshez is fel kell nőni(meg kell érni).

2013. dec. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
En ugyanigy voltam. A vezetes technikam jo, de egyszeruen nem latom at a forgalmat, hiaba irtam 100%-os kreszt. Olyan erzesem van, mintha dobozba lennek zarva, es korlatozzak a latasom. Ez mondjuk reszben igaz is. Nekem munka miatt kellett a jogsi (nem kell vezetnem a munkamhoz, csak ilyen alap elvaras volt) amiatt csinaltam. Es be kell vallanom, en megoldottam "okosba". Felreertes ne essek, ilyen tudassal biztosan nem vezetnek meg rokonnal se, nemhogy egyedul, csak a munka miatt muszaj volt. Igy, hogy tulestem a vizsgan, mar sokkal nyugodtabb vagyok, es ha valaha vezetni tamad kedvem fogok egy oktatot, akivel tanulok addig, amig nem megy tenyleg jol. Tapasztalatbol mondom, van, hogy valaki egyszeruen nem tud megtanulni vezetni. Ezt most rossz hallani, mert rengeteg penzt oltel bele, de ettol te nem vagy kevesebb, csak nem tartozik az elonyos kepessegeid koze. Atlagos szintre meg boven felhozhatod magad, csak ahhoz sajnos kell majd meg penz.
2013. dec. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon rágörcsölsz és ez kihat a vezetésedre elég rendesen.
2013. dec. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akármilyen szomorú pluszórákat fogok venni és gyakorolni, amennyit csak tudok, nem adom fel, remélem egyszer sikerül és nemhiába ölöm bele a pénzt.
2013. dec. 21. 12:17
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nembántani akarlak, de ha parázol a vezetéstől, akkor az sem fog változtatni, hogy lesz jogsid. Ha vezetés közben parázol akkor az sok figyelmet leköt, és kevesebb marad a forgalomra, autóra stb. Ezután jöhet az, hoyg csak akkor vezetsz, ha muszáj, és ebből lehet komoly baleset(ed).
2013. dec. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!