Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A továbbtanulásnál a többletpo...

A továbbtanulásnál a többletpontokat mire adják meg?

Figyelt kérdés
Még 2 és fél éve mikor érettségiztem az osztályom fele csináltatott valami hátrányos helyzetű papírt, amit megadtak arra, hogy papíron egyedül lakott, vagy nagyszülőnél. Nem tudjátok most is így van ez? Ha papíron egyedül lakom, akkor megkapom most is a pontokat(40 pont ha jól tudom)?
2013. dec. 23. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak azért, mert egyedül laksz, még nem leszel hátrányos helyzetű. Ha félárva vagy, rendszeres gyermekvédelmit kapsz, gyereket szülsz stb., akkor kaphatsz ilyen minősítést. Ha igazolod papírral a dolgot, azért kaphatsz 40 pontot, valóban. De ehhez rendes indok kell, nem valami kamu hamisított.

Ha meg tovább akarsz tanulni, annyi képességed legyen, hogy egyedül utána tudsz nézni egy ilyen roppant bonyolult dolognak.

2013. dec. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm ezt a lekezelő választ! Elég lett volna egy igen vagy nem is.

"Ha meg tovább akarsz tanulni, annyi képességed legyen, hogy egyedül utána tudsz nézni egy ilyen roppant bonyolult dolognak."-erre csak annyi a válaszom, hogy nem találtam erre utalót most, sem 2 éve, mégis mindenki kihasználta ezt a kiskaput a többletpontok szerzéséhez.

2013. dec. 23. 15:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Érdekes, én tavaly érettségiztem, mégis tudtam úgy felvételizni, hogy megtaláltam az ehhez szükséges információkat - többek között a hátrányos helyzetre vonatkozókat is. De biztos én vagyok szuperintelligens.
2013. dec. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor kérlek mutasd meg hol találom a fentebb említettet(nem a hátrányos helyzet, árva, félárva leírásának a helyére gondolok)!
2013. dec. 23. 21:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Pedig ott van a válasz a kérdésedre.
2013. dec. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!