Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Többet ér az Egyetemen felsőok...

Többet ér az Egyetemen felsőoktatási képzésben megszerzett oklevél mint egy Okj-s bizonyítvány?

Figyelt kérdés
Munkahely esetén
2013. dec. 23. 15:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogy ne érne többet?!

Más fizetési besorolásba is tartoznak.

2013. dec. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi és valahol utána lehet ennek nézni a neten,hogy is van ez?
2013. dec. 23. 16:29
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Google a te barátod is. Egyébként az OKJ középfokú végzettségnek számít, amég a főiskolai oklevél, egyetemi diploma felsőfokúnak. A felsőfokú OKJ úgy tudom valahol az egyetemi felsőfokú szakképzés (FSZ) szintjén van, ami csak szakképesítés, de nem felsőfokú végzettség. Kicsit bonyolult, de ha utánanézel, ki lehet bogarászni.
2013. dec. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%
ha az egyetemi 2 éves okj-t kérdezed és a sima máshol is megkapható okj-t akkor egyáltalán nem ér többet. ha tényleg a diploma és az okj a két minta, akkor óriási különbségek vannak!
2013. dec. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyetemen 2 éves felsőfokú szakképesítés és okj-s bizonyítványt ad.De úgy tudom már ez a képzés indul ahol már oklevelet adnak.Erre voltam kíváncsi,hogy egy ilyen képzésben melyik ér többet ha munkahelyre mennék
2013. dec. 23. 20:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Az egyetemi FSZ képzés egy felsőfokú OKJ-vel egyenértékű, ahogy írtam.
2013. dec. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ezt értem de mivel megváltoztatták most már, és nem felsőfokú okj -s bizonyítvány jár hanem oklevél akkor milyen jelentősége van?Ez a kettő egyforma?Miben más?Vagy értékben ugyan az csak a neve lett más?
2013. dec. 23. 22:59
 8/8 anonim ***** válasza:
semmiben nem más. legalábbis egy diplomás képzéssel szemben tök mindegy hol kapsz alacsonyabb értékű papírt, nem fog annyit érni. az önéletrajzodban mutat jobban,hogy XY egyetem,és nem valamilyen szakképző suli
2013. dec. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!