Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Milyen jegyek kellenek ehhez?...

Milyen jegyek kellenek ehhez? : "általános, államilag elismert, középfokú (B2), komplex típusú nyelvvizsga vagy azzal egyenértékű érettségi bizonyítvány, illetve oklevél szükséges egy élő idegen nyelvből"

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy milyen érettségi jegyek kellenek. Közepesek? Vagy nem tudom. Kérlek válaszoljatok. Fontos.
2011. máj. 15. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:
B2 komplex nyelvvizsga, vagy emelt angol minimum 60%-os érettségi.
2011. máj. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
hát a B2 bizihez nyelvvizsgáznod kell, az azzal egyenértékű érettségi sztem azt jelenti, hogy idegen nyelvből emelt szinten 60%-ot teljesítened kell ( emelten az ugyebár 5ös), az oklevélről fogalmam nincs.
2011. máj. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Így van. Vagy elmész nyelvvizsgázni, ahol kapsz róla nyelvvizsga bizonyítványt, vagy teszel egy emelt szintű érettségit, ami minimum 60%-os lesz, akkor az érettségi bizonyítványodba belepecsételik, hogy B2 nyelvvizsgával egyenértékű. B2-t érő oklevélről még nem hallottam, de nyelvi szakon szerzett diploma felsőofkú nyelvvizsgát ér.
2011. máj. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor most mindegy hogy elmegyek nyelv vizsgázni, vagy érettségin 60%? Mert ha igen akkor inkább elmegyek, hogy minél előbb meglegyen az is.
2011. máj. 16. 15:45
 5/6 A kérdező kommentje:
(És mindezt angolból persze :D )
2011. máj. 16. 15:46
 6/6 anonim ***** válasza:
menj el. a nyelvvizsga többet ér
2012. máj. 26. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!