Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy tanulhat valaki ingyen...

Hogy tanulhat valaki ingyen az egyetemen?

Figyelt kérdés

Hazai, konkrétan a Miskolci egyetemről lenne szó. :)

Tudom, hogy akik ingyenesek azoknak ösztöndíja van, de leírná valaki, hogy is megy ez?? Kik kaphatnak??



2013. dec. 28. 00:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek lehet ingyenes ha eléri az állami szakok meghírdetett ponthatárait!
2013. dec. 28. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ennyire egyszerű?? :O Köszi :)
2013. dec. 28. 02:23
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
De csak az első diploma ingyenes a második már fizetős.
2013. dec. 28. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szóval, ha elvégzek egy Alapképzést ingyenesen, a Mester már fizetős lesz??
2013. dec. 28. 02:43
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
a mester is ingyenes, de ott is el kell érni majd a megfelelő ponthatárt. és meg van adva, hogy maximum 12 félévig tanulhatsz ingyenesen.
2013. dec. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Itt vannak a tavalyi ponthatárok is [link]

Rányomsz arra, ahova akarsz menni, és ott a fin. forma amelyiknél Á( azaz államilag támogatott) van az ingyenes.:) A ponthatárok a legtöbb szaknál nincsenek az egekben.:) [link] Itt pedig a jövőre induló képzések vannak.

2013. dec. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Értem! Hát köszönöm, szépen!! Bele adok majd mindent :) 250 pontot csak összeszedek valahogy :)
2013. dec. 28. 17:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem írni, hogy mostani évben már 260 lesz a minimum ponthatár, jövőre 280, azutáni évben 300, és az érettségihez kell 50 óra közmunka. Nem tudom mikor érettségizel, csak ezekre figyelni kell.
2013. dec. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!