Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha felvesznek önköltséges...

Ha felvesznek önköltséges pénzügy és számvitel szakra a BGF-re akkor tudnék mellette vállalni diákmunkát, hogy tudjam fizetni? és később van lehetőség valamilyen ösztöndíjra?

Figyelt kérdés
2013. dec. 28. 18:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nappalira mész csak akkor lehetséges a diákmunka.(mindegy hogy fizetős nappali tagozatos vagy állami ösztöndíjas nappalis vagy ebből a szempontból)

Ösztöndíj ezek közül egyedül a Bursa Hungarica ami játhat szociális alapon olyan max 7-8.000 Ft a havi összeg tanulmányi időben.-nyáron nem kapod- de vigyázat ha nem olyan a szoc helyzeted akkor ez sem jár..A többi normális ösztöndíj és támogatás viszont fizetős hallhatónak nem jár..pl. alaptámogatás ami év elején 60.000 Ft..szociális ösztöndíj..tanulmányi ösztöndíj vagy jegyzet támogatás sem jár..az van..ha fizetősön vagy nem csak a tandíj kerül pénzbe hanem szorozd meg még 2-vel az összeget mert annyi mindentől elesel mint támogatás..ez van.

[link]

2013. dec. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én is fizetősön vagyok, bár én másik egyetemen. én heti 20 órát tudok mellette dolgozni, bár vizsgaidőszakban nem megyek,hanem csak itthon tanulok.
2013. dec. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!