Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Én nagyon félek már a központi...

Én nagyon félek már a központitól! Ti hogy vagytok vele?

Figyelt kérdés

Félek, hogy amikor ott leszek, lefogok sokkolni, és semmi nem fog eszembe jutni. Amúgy is nagyon izgulós vagyok, de olyankor eszembe jut, hogy ettől függ a következő négy évem... akár az egész életem is, és teljesen lefogok fagyni. Ráadásul a matek nagyon nehezen is megy. Sokszor nem tudok elaludni sem emiatt, annyira ideges vagyok! Mit tehetnék ez ellen?


14/l



2014. jan. 1. 22:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy arra gondolsz, hogy ez egy nyamvadt standardizált központi teszt, amit a szellemileg legalul elhelyezkedők számára is megugorhatónak terveztek. Nem te fogsz elhasalni. Egyébként meg nem hiszem, hogy túl sok múlna rajta. Nem ezen fog eldőlni az életed.
2014. jan. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mit parázzátok túl ezt a központi felvételit, nekem még beugró írásbelijeim is voltak a gimikbe, ahová jelentkeztem :P

Majd meglátod, hogy lesz annál nehezebb témazáró dolgozatod is. Nem ettől függ az életed, még az érettségire is túlzás ezt mondani, inkább az egyetemi szakválasztás lesz para!

2014. jan. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
én is izgulos vagyok és félek a felvételitől.De viszont még semmit nem gyakoroltam rá , csak annyi hogy előkészitőre járok és annyi .De most ne legyél ideges ,max. akkor amikor irjuk :)) 13/l
2014. jan. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Ne parázz rá, fölösleges para!Azt majd hagyd otthon!!:)
2014. jan. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
100%

Ugyanez van velem is! 13/l

már csak 16 nap!

2014. jan. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
73%
Én meg nem izgulok,nem is érdekel hogy milyen lesz.Mert ahova megyek ebben az évben nem kérnek felvételit.
2014. jan. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
46%
Mi az a központi? Csak 13 vagyok úgyhogy..
2014. jan. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
"Mi az a központi? Csak 13 vagyok úgyhogy.." Középiskolába többek között az alapján veszik föl az embereket.
2014. jan. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
*központi mint központi felvételi, 100 pontos írásbeli (előzőhöz még)
2014. jan. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Borzasztóan félek,hogy lesz valami rohamom vagy ilyesmi. Így is minden éjszaka bőgök miatta. Nekem ez fontos. Nagyon félek! :(
2014. jan. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!