Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Friss egyetemisták! Ti is így...

Friss egyetemisták! Ti is így vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
Még csak 3. hete van tanítás, gólya vagyok, de már most folyton zh-t írunk (ELTE TTK), a házi rengeteg, és úgy érzem, elönt a szar. :( Csak akkor tudom tartani a lépést, ha hétvégén sem állok le, és tanulok. Ez normális? vagy én vagyok gyengeelméjű? ráadásul vannak napok, amikor este 8ig órám van, reggel 8tól. Fog ez változni? ebbe bele lehet jönni?
2013. szept. 24. 18:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Bizony tanulni kell
2013. szept. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Melyik szak?

Biosz?

2013. szept. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
én is elte -ttk-s vagyok, de szinte még semmit sem tanultam :O vagyis nem semmit, de egyáltalán nem sokat...
2013. szept. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
az durva.. földtudományis vagyok, minden ásványtanon, adatbáziskezelésen, matek kriten zh van, plusz holnap nagyzh csillagászatból, szerdán nagy zh ásványtanból, és folytatódik a sor :/
2013. szept. 29. 17:29
 5/12 anonim ***** válasza:
hallottam, h a csillagászat nem könnyű:D
2013. szept. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
hát nem :D a tanár nem 100as, harmadéves fizikusok jegyzetéből kell készülnünk.
2013. szept. 30. 21:04
 7/12 anonim ***** válasza:
igen? láttam valami jegyzetet, durva integrálások meg minden... én matek szakon vagyok nekünk fél év múlva lesz csak...
2013. szept. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

integrálni mi sem tudunk még, a matekunk az laza bevezetés az analízisbe Mezeivel, imádjuk, de még sehol sem tartunk, és ezt a Fizika I-en is, és a csillagászaton is olyan ívben szarják le, mint a szivárvány. Fizika előadáson minden második számítás érthetetlen, és Vető letudta annyival, hogy majd a szorgalmi időszak vége felé megértjük. :D szóval sok értelme van. de abból legalább nincs évközben zh, csillagászatból viszont van. a vicc az, amikor egy definíciót egy ilyen durva képlettel adnak meg. véletlenül se értsük, hogy mi akar lenni. aki meg rá mer keresni a wikin, azt irgumburgum büntetni kell. :D


de nembaj, egyelőre tartom a lépést, csak kérdés, hogy meddig. egyébként te is gólya vagy?

2013. okt. 1. 16:34
 9/12 anonim ***** válasza:
igen igen. miért mi lesz ha rákeres valaki wikin? :O
2013. okt. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Miért panaszkodsz? Te vállaltad! Te akartál egyetemista lenni , akkor csináld. Panaszkodsz itt a ttk-s szakoddal , nem azért , hogy lenézzem vagy bármi , de például én gyógyszerészetire járok , még se panaszkodok soha senkinek , pedig , hogy is mondjam meg lenne rá az okom. :)
2013. okt. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!