Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A matek-info szak nehéz a...

Izabella_Andrea kérdése:

A matek-info szak nehéz a gimnáziumban?

Figyelt kérdés

Épp a VIII.-kal végzek és nem tudok dönteni, hogy matek-infó szakra menjek vagy éppen másra. Nagyon félek attól , hogy nehéz lesz és csak a kocskák bírnák meg. U.I elég jó vagyok matekből


Csak olyan válaszokat kérek, amik értelmesek és lehetőleg olyanokól akik ismerik a helyzetet és nem csak gondolják.



2014. jan. 1. 23:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát szerintem olyan nincs, hogy valami túl nehéz lenne, ha elég jó vagy matekból és szereted is.


Max. a váltás kicsit húzos lesz, ha eddig nagyon alja iskolából jöttél, de ha szereted és hajlandó vagy erőt fektetni bele, akkor szerintem hamar belejösz.


Én infot sajnos csak fakultációnak vettem fel, de az ország egyik legelismertebb matek szakjára jártam gimnáziumban és bár kellett tanulni komolyan (volt egy-két olyan, hogy több óra kellett egy házira), de teljesen teljesíthető volt, +egyetemen sokszorosan megtérül az akkor belefektetett idő.


Ha tényleg érdekel, akkor szerintem szeretni fogod. Ha esetleg mégsem, akkor később könnyebb át menni egy nem tagozatosba, mint egy matek tagozatba.

2014. jan. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez így van. Köszönöm szépen. Amugy a sulim az nagyon jó , élen egy kitűnő matektanárral és tényleg nagyon szeretem a mateket.
2014. jan. 1. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!