Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha semmi sem...

Mit csináljak, ha semmi sem érdekel? :S

Figyelt kérdés

Érettségi után vagyok és szakmát tanulok, de fél év alatt ez a második szakma amibe belevágtam, de egyik sem fogott meg. Most ott tartok, hogy fogalmam sincs mit kezdjek az életemmel, már nem is érdekel az iskola, vagy hogy milyen jegyeket szerzek. Elég motiválatlan vagyok.

Volt/van valaki hasonló helyzetben? Ha igen, akkor mire jutottatok?



2014. jan. 5. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mit szólnál, ha most munkát keresnél? De amellett aztán tarts ki egy ideig. Kellene Neked egy kis kihívás. Érthető a motiválatlanságod különben, ez ilyen korban szerintem elég gyakori.
2014. jan. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, gondoltam én is arra, hogy elmegyek dolgozni, de sajnos egy érettségivel nincs sok lehetőség.
2014. jan. 12. 16:25
 3/5 A kérdező kommentje:
Még várok válaszokat!
2014. jan. 13. 21:32
 4/5 anonim ***** válasza:

sok lehetőségre vársz érettségivel? Mégis mire fel?


wc pucolásra, utcaseprésre, mekiben a padló felnyalására, szalagmunkára mehetsz érettségivel.

2014. jan. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát kedves válaszoló, látom nem sikerült feldolgoznod a kérdést és a leírtakat...
2014. jan. 23. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!