Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Normális az hogyha semmi nem...

Normális az hogyha semmi nem érdekel azok közül a tantárgyak közül amelyeket az iskolában tanulunk?

Figyelt kérdés

reálos vagyok , ebből adódóan kéne érdekelni a matek ,fizika, pff de fáj a lelkem mikor azokat kell tanulnom


áhh ez most nagyon úgy tűnik mintha sajnáltatnám magam ,de olyan száraz témákat tanulunk a suliba amitől én hányok


2010. jan. 2. 10:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Reálos vagy, és fáj, ha matekot vagy fizikát kell tanulnod? Középsulis vagy? Valószinűleg igen, a reálosok mérnöknek szoktak menni általában, de te ne menj! Ott ez a köbön, ha szárazzásgnál tartunk, ha jobban belegondolok általános iskolába és középiskolába még csak a szerethetőbb részét tanítják. Ez van. Miért mit hittél mit fogsz tanulni matekból meg fizikából?
2010. jan. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nem értem, hogy lehetsz reálos, ha nem érdekelnek azok a tantárgyak. Egyébként a középsulis matek-fizika-kémia igazán nem száraz!
2010. jan. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

jajj,dehogynem

énis olyan suliba jártam,ahol haltam meg,ha tanulni kellett


első olyan évfolyam voltunka,kiknél behozták a kétszintű érettségit...elkezdtem járni magántanárhoz fizika-matekból...imádtam...

egyetemen első év szintén száraz volt,azota szakirány és megint imádom,mert végre van gyakorlat,meg minden

ugyhogy nyugi,valoszinű egyszerüen csak szar a tanár


egy lassan diplomás műszakis lány,akik hasonlo cipőben járt pár éve:)

2010. jan. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor miért mentél olyan szakra, aminek a tárgyai nem is érdekelnek?? Fáj a lelked, jajj jajj... Valamihez kezdened kéne magagaddal, ha semmi nem tetszik, mégis mivel akarsz tovább tanulni?
2010. jan. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Valamilyen művészeti ág nem érdekel? Folytathatnád azzal..
2010. jan. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

kösz , aki megért


egyébként , a tanár az télleg ritka fos ,csak azok értik aki übezsenik(2-3 gyerek az órán már megérti az anyagot)

jaja ,az élet nem igazságos:(

2010. jan. 2. 18:21
 7/7 anonim válasza:
4-es voltam végig fizikából, kémiából, pedig egyáltalán nem vagyok reálos (s mégis a közgázon kötöttem ki...), otthon meg lehet tanulni, mert a középsulis tananyag nem annyira száraz, inkább érdekes (főleg fizika).
2010. jan. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!