Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Akiknél minden nap van tesi...

Akiknél minden nap van tesi óra: Nálatok sok emberen meglátszik az osztályban, hogy minden nap "sportol"?

Figyelt kérdés
9.-es vagyok, de én eddig 1 gyereket se láttam az évfolyamból, aki mondjuk előtte kövér volt és lefogyott volna vagy valami...Akkor mégis mire jó ez a minden napos tesi óra? Arról nem beszélve, hogy az iskolai tesi óra egy kalap szart nem ér...
2014. jan. 5. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:

a sportnak nem feltétlenül az a lényege, hogy lefogyjon az ember. sőt. az a diéta...


sporttól erősödsz, izmosodsz, állóképességed nő, hajlékonyabb leszel, (attól függően, hogy milyen sportot, gyakorlatokat csinálsz).

2014. jan. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 reptoid ***** válasza:

A tesiórától még soha senki nem fogyott le, de még önmagában sportolástól sem.


Nem is ezért találták ki, hanem azért, hogy a gyerekek nagy része, aki rohadtul nem mozog semmit, csak tesped a könyvek, a tv meg a gép előtt, legalább akkor ugráljon, fusson, mozogjon, labdázzon.


Az embert nem arra találták ki, hogy egész nap csak kényelmesen fetregjen, az állatvilágban hány csinálja azt, mint mi? Utána meg jön a nyavalygás, hogy jaj nem birok felséteálni a tizedikre, jaj kiszakad a tüdőm, jaj a derekam, jaj a szívem...

Nem mondom, hogy jól van kitalálva, biztosan sok helyen nincs hely rendes tesiórát tartani, de már akkor is megéri, ha jó időben kizavarják a gyerekeket naponta 40 percre ugrálni.

2014. jan. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mióta minden nap van, cipelni kell azt a hülye cuccot (bejárós vok 25 km tálvol a sulimtól). Megutáltam az egészet. Amikor megjön, tesizni kell, ami nekem nagyon kellemetlen. Azt érzem, merevebb lettem, mint fél éve, többet fáj a hátam. :/ Azóta, h heti 5 van, semmi kedvem sportolni, miután hazaérek a suliból...
2014. jan. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
fuhh, nálunk is muszáj tesizni még akkor is, amikor megvan...és a tanár mindig azt mondja, hogy jajj, semmi bajunk nem lesz, ha olyankor is tesizünk, sőőőőt, még kevésbé fog fájni...aha, persze, nekem mindig a derekam fáj olyankor és tesi órák után alig bírok megállni egyenesen, annyira fáj...
2014. jan. 19. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!