Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az olvasás mit fejleszt? Mit...

Az olvasás mit fejleszt? Mit tudtok rola?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


1 perc alat 150 szót tudok elolvasni:((ez gyenge teljesítmány?)

Hallotam hogy az akik gyorsabban tudnak olvasni azoknak sokkalkönyebb tanulni.(sok ilyet olvastam csak nem tudom melyik igaz)


Szerintetek mit fejlesz az olvasás.



2014. jan. 5. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Helyesírást fejleszti (bár ez nálad kevésbé látható:), ezen kívül a tanulás olvasgatási fázisát is felgyorsítja ha nem kell kibetűzni minden szót.
2014. jan. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Képzelőerőt.
2014. jan. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Valamint szókincset is fejleszt.
2014. jan. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

szòkincs helyesíràs fanàzia

jobb ha olvasol , mintha gépeznél

2014. jan. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4, gépen is lehet olvasni (akár regényt is)

Én mást se csinálok, mint olvasok a gépen, mondjuk ismeretterjesztő dolgokat (azért nem atomfizika).


Én regényt kifejezetten keveset olvasok.

És szerintem ezért is fogalmazom túl konkrétan. Tehát fogalmazókészséget is fejleszt.

Szerintem aki sok regényt olvas, az nem úgy fog fogalmazni, hogy de sz@r a sapkád, hanem ezt finomabban mondja meg. A lényeg ugyanaz, de kevésbé fáj.

2014. jan. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!