Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gyűlölöm az iskolát mit tegyek?

Gyűlölöm az iskolát mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hányingerem van és gyomorgöcsöm fejfájásom ha az iskolára gondolok nem tudok elaludni,mert érzem hogy gyorsan eltellik az este és reggel menni kell. FÉlek tőle egyszerűen..

Nem bírok reggel sose felkelni folyton fáradt vagyok :( Én amúgyis éjjeli bagoly vagyok soha nem megy az elalvás hajnali 1 előtt akkor se ha 4 órát alszok sőt ha semmit akkor sem..

Most vagyok 12.es és szeretnék továbbtanulni a tanulással nincs is bajom csak a hülye sulival.. régen ez nem így volt.. ráadásul pánikbeteg is lettem és rettegek,hogy előjön az órákon.. ez a legnagyobb félelmem amiért nem emrek bejárni.. mikor lesz már nyár? Mit tehetnék,hogy ne stresszeljek? 18/L


2014. jan. 6. 01:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Első körben azt mondanám, hogy már csak fél év van hátra, utána megszabadulsz az iskolától.


Ha tényleg olyan nagy a baj, mint ahogy leírtad, akkor érdeme lenne felkeresni egy szakembert.


Még egy lehetőség lehet, hogy magántanuló leszel, ebben segíthet, ha elmész a fent említett szakemberhez.

2014. jan. 6. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!