Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jővőre át szeretnék menni egy...

Jővőre át szeretnék menni egy másik iskolába és egy szinttel felsőbb évfolyamba lépni. Bátmilyen tanácsnak vagy ötletnek örülnék? Részletek lent

Figyelt kérdés
Szóval eléggé szarul érzem magam a mostani sulimban ezért jövőre átszeretnék menni egy másikba ahol vannak ismerőseim csak egy évfolyammal feljebb ezért feljebb szeretnék lépni. Ők is ugyanannyit tudnak mint én csak ugye egy éves tananyaggal vagyok lemaradva amit nyáron tudnék pótolni. Elkötelezettségből nincs hiány meg a fő tantárgyakból és a nyelvekből , a matekon kivül mindenben ugyanott járok mint ök. Záróvizsgával megoldható e és mennyit kéne fizetni az igazgatónak prémiumot?

2014. jan. 8. 12:14
 1/1 A kérdező kommentje:
Amugy csak azért szeretnék évfolyamot lépni mert egyszer hiányzások miatt évet kellett ismételnem. Most meg érződik hogy nagyon más világ és hogy én már mind ezt átvettem ugyhogy nem itt járok
2014. jan. 8. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!