Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A 27-es számú autósiskolával...

A 27-es számú autósiskolával kapcsolatban van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

B kategóriás jogosítványt szeretnék szerezni, és érdekelne, hogy milyen ez az iskola.

Kisebb autóval célszerű megtanulni vezetni, vagy nagyobbal? Dízelessel vagy benzinessel?



2014. jan. 9. 12:09
 1/1 anonim válasza:
Én az iskola vezetőjénél "tanultam", R. Janinál. Kidobtam 70 ezer forintot az ablakon. 90 perc lett volna egy alkalom, ebből 40 percet sose volt az autóban (15 perccel mindig később kezdtünk, kiszállt 25 perceket beszélgetni mindig valakivel, amíg a kocsiban ültem, kiszállt vásárolgatni, a bevásárolt cuccot behordta a házába, kiszállt, berohant az irodába, majd nekiállt kávézni stb.) A stílusa kifejezetten undorító volt a maradék 50 percben. Végig bambulta a telefonját, és nyegle egy-egy szavas utasításokat adott, ami ha nem volt egyértelmű megismételte ordítva egy b*meggel kiegészítve. Ha kérdeztem, a válasz lekezelően ez volt: Azt csináld amit mondok! Ha valamit nem jól csináltam, megkérdezte ezt miért csinálod (válaszolok a kérdésére, erre ő: te mindent megmagyarázol b*meg vagy a másik lehetőség, üvöltve "ezt mondtam h ezt csináld? " ) Mondja ne kapkodjak, kezdő vagyok, majd a lámpánál rám förmed mikor az vált: menjél már b*meg. Stb-stb-stb. Megkérdeztem, hogy célszerű tolatni, válasz: mindenki másképp csinálja, majd netezik a mobilján tovább, majd idegbeteg, h nem tudok tolatni. Szóval tíz alkalom után kértem egy tanuló áthelyező kérelmet, az új oktatóm korrekt, egy alkalom alatt többet tanultam tőle, és a 90 perc az 90 perc, és emellett nem egy nyegle paraszt. Jó döntés volt.
2017. okt. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!