Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az Újpest Autósiskolával...

Az Újpest Autósiskolával kapcsolatban van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Esetleg oktatóval személy szerint?
2010. aug. 5. 18:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Kettőről hallottam (egyik az egyik rokonom, a másik meg több ismerősöm oktatója volt). Egyikőjüket nagyon tudom ajánlani. Írj, ha érdekel.
2010. aug. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Írnék csak nem tudok :), de érdekel persze :)
2010. aug. 5. 18:57
 3/9 anonim ***** válasza:

Akkor:

ezen az oldalon: [link]

A negyedik sor, harmadik oktatót (S.I.) végtelenül türelmes, kedves embernek mondják. Egyik elég szerencsétlen lány ismerősöm pótóra nélkül (semmi lefizetés) elsőre letette a vizsgákat vele. Őt nagyon ajánlom.

Az első sor negyedik oktatója (B.L.) vicces figura, folyton csajozik, vele biztos élvezed majd a vezetést. Viszont láttam már nála pár bukást (mondjuk ez a vizsgabiztoson is múlik).

2010. aug. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget!Egyenlőre majd a KRESZ-t kezdem és utána megfogadom a tanácsod!


Ha esetleg valakinek van még tapasztalata azt szívesen fogadom.

2010. aug. 5. 19:12
 5/9 anonim ***** válasza:
Van a férfi a citroen picasso-val...na őt nem ajánlom...de a suli nagyon jó, nem fognak lehúzni!
2010. aug. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi, utolsó!

Gondolom az is közre játszik, hogy mindenkinek más szimpatikus!

Én is azt hallottam az Iskoláról egyébként, hogy egy jó csapat.

2010. aug. 7. 09:32
 7/9 anonim ***** válasza:
A baj vele, hogy egyáltalán nincs türelme, elsőre elvárja tökéletesen amit elmondott, mondván ő elmondta. Alap dolgokat nem tanít meg rendesen. Vagy engem kifejezetten utált?:D
2010. aug. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Értem, akkor őt kihagyom :)
2010. aug. 7. 20:17
 9/9 anonim válasza:

Teljesen korrektek :) Én pont 1 hete tettem le a forgalmi vizsgámat, minden ment egyből, kicsit több mint 3 hónap alatt meg volt a jogsim, úgy hogy nem volt olyan gyors tempojú az egész, hanem pont jó.

Oktatom Cs. Zsolt volt egy Renault Clio-val, egész türelmes, lehet vele dumálni, őt ajánlom :)

2011. máj. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!