Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen munkát vállahatnék...

Milyen munkát vállahatnék iskola mellett?

Figyelt kérdés
Most fogok érettségizni, viszont családi problémák miatt a szüleimmel már nem maradhatok. Szeptembertől munkát szeretnék, hogy albérletbe mehessek. (Nem egyedül fizetném, baráttal)
2008. júl. 16. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem diákmunka teén elég kicsi a kereslet. Nézz körül diákszövetségekben. Ha nappali tagozatos vagy, akkor elég kicsi az esélye, hogy találsz olyan munkát, amelyben meg tudod oldani, hogy a suli és a munka ne ütközzön. Meg plána az érettségire készülni kell, nem hinném, hogy lenne időd a munka mellett. Papír nélkül már elég kevés helyre vesznek fel, szinte mindenhova kell az érettségi.
2008. júl. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

gyakorlatilag semmilyet. Suli mellett szinte csak éjszaka tudsz dolgozni, de akkor mikor alszol, és főleg mikor tanulsz érettségire? Ami meg végezhető mellette, az vagy nem fizet annyit, mint amennyi neked kellene, vagy törvénytelen...


plussz, ha még nem vagy 18, (ezt az érettségiből gondolom), akkor még nem is csinálhatsz azt amit akarsz, mert nem vagy nagykorú.


bírj ki még egy évet és húzz el olyan felsőoktatásba, ahol kollégista lehetsz. A kollégiumi díjat sokkal könnyebb megkeresni, mint egy albérletet és akkor az időd is jóval több lenne.

2008. júl. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Én is jövőre érettségizek:)

Szerintem ezek a diák melók eléggé "megalázók" kis zsebpénz én nem vágyok rá. Esetleg ha tudsz valami idegen nyelvet mást taníthatnál és ezzel nőhetne a vagyonod..


2. válaszolónak: Te írtad neki, hogy az érettségire mikor készül. Egyetem és koli?? Szerinted majd úgy fog tudni tanulni? Gondolom nyugalom céljából keres külön kecót nem azért, hogy összelegyen zárva sok idiótával.

2008. júl. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már elmúltam 18, szeptemberben leszek 19. Köszi a válaszokat.
2008. júl. 17. 15:42
 5/5 anonim válasza:
100%
Attól függ, hogy nappalira vagy levelezőre mész.Mert ha levelezőre mész mellette lehetsz asszisztens sok helyen pl, suliba,vagy kisebb vállalatoknál, recepciós. Így pénzed is lesz az albérletre plusz tanulhatsz is.
2008. aug. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!