Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A KATEDRA az fizetős suli?

A KATEDRA az fizetős suli?

Figyelt kérdés
Én a művészeti szakra szeretnék menni de nem tudom hogy fizetős-e vagy nem..:|(néztem a honlapját de nem tudtam belőle kivenni semmit evvel kapcsolatba) Kérlek segítsetek!! Ha fizetős akkor tudnátok Kecskeméten vagy Kiskunfélegyházán művészeti sulikat.Köszönöm a válaszokat előre is.

2014. jan. 10. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, az, havi 20000 körül van, vagy 25000, nem tudom pontosan. Én úgy tudom, Kecsón a Kandó van még, ahol van művészeti tagozat, majd nézd meg, az nem fizetős. Félegyházát nem tudom.
2014. jan. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
oké.Köszi:)
2014. jan. 11. 14:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, fizetős azt hiszem havi 25 ezer ft, szerintem megéri, én oda felvételizek, kecsón a másik amit néztem a kandó volt, de nem volt szimpi kicsit sem.
2014. febr. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!