Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Sikertelen vizsga (4. alkalom)...

Sikertelen vizsga (4. alkalom) után, hogy legyek motivált?

Figyelt kérdés
Még nem buktam meg újra, de rettegek az egésztől. Ha nem sikerül idén, min. egy évet csúszom, ha nem többet. A barátaim mennek tovább én meg maradnék egyedül. Ráadásul mi van ha soha nem sikerül? Ha képtelen vagyok elvégezni az egyetemet? Már azon gondolkodom, hogy ha megint megbukom inkább öngyilkos leszek. Félek a kudarctól.
2014. jan. 11. 00:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz azzal, ki hol tart, mennyivel csúsznál, koncentrálj egyedül a vizsgára! Tegyél meg MINDENT ahhoz, hogy sikerüljön! Minden egyes tanulással töltött órával, vizsgakísérlettel közelebb vagy a célodhoz!
2014. jan. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A kudarc az lenne, ha nem tennél meg mindent azért, hogy sikerüljön :)
2014. jan. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Na én is ugyanígy vagyok. Ezzel az egymásra épülős sz.r rendszerrel csak azt érik el, h hetekig nem tudunk aludni és rendesen készülni, mert tiszta idegek vagyunk, hogy mivan ha nem sikerül. Utálom
2014. jan. 11. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Megteszek mindent. Csak félek, hog dékáni méltányosságit kell kérnem. Nagyon ciki, hülyének érzem magam miatta.
2014. jan. 12. 09:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Milyen tárgyról van szó?
2014. jan. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egy törisről :-)
2014. jan. 15. 23:46
 7/7 A kérdező kommentje:
Sikerült!!!!! :))):))))
2014. febr. 3. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!