Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Közgazdász diplomával hol...

Közgazdász diplomával hol lehet elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
gazdálkodás és menedzsment

2014. jan. 11. 14:18
 1/8 anonim ***** válasza:
21%
Ha még az általad kinézett szak nevét se tudod helyesen leírni, sehol :/
2014. jan. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem semmit nem írt el...

A kérdésre sajnos nem tudok válaszolni.

2014. jan. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nem írt el semmit. Mindenképp ebben a szakmában szeretnél elhelyezkedni ?
2014. jan. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
De elírta, gazdálkodási és menedzsment, de azért legyetek okosak. Attól függ milyen szakirányon vagy, én logisztikán voltam ezért beszerző lettem, ha kontrollingon vagy lehetsz kontroller, statikus elemző szakiránnyal is elég sokféle lehetőség van a 4 nagy könyvvizsgáló cégnél is akár, de el lehet vállalni vele hr-es, marketinges, kereskedelmi, többféle adminisztrációs (referens stb) munkát, közigazgatásba el tudsz vele helyezkedni, kisebb számviteli munkákat el tudsz vállalni, leteszed mellé a mérlegképest akkor nagyobbakat is, volt olyan csoporttársam aki most sap-al foglalkozik, szóval sokfelé tudsz menni mert sok mindent érint a szak, egy elég átfogó közgáz képzés, ajánlatos mellé mestert is tenni pl. pénzügyből és az se mindegy melyik suliba mész, BCE és BGF-en kívül nem nagyon érdemes ezt máshol elvégezni. Sokan szokták büfészakozni, de igazából fogalmuk sincs miről szól a szak és 2 tantárgyat nem tudnának felsorolni amit tanulnak, azt hiszik menedzserképzés zajlik(ami csak részben igaz), de kemény a matek és 30% ki is szóródik. Én egy csoporttársamról se tudnák aki még mindig munkanélküli lenne és nem a mekibe dolgoznak. De majd az okosok úgyis mondják, hogy menjél gépészmérnöknek mert az a fa$za.
2014. jan. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
22%

Nehéz a matek? :DD

Konkrétan vicc...

Be se jártam,és max. pontokat írtam!

2015. ápr. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan innen megmondom, hogy hazudsz, kedves utolsó.

Gusztustustalan vagy.

2015. máj. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Hazudik anyád!
2015. jún. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
96%
8 általánosod jó ha megvan te alpári proli, nem kell irigykedni a tanultabb emberekre.
2015. jún. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!