Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakdolgozatot kell írnom, de...

Szakdolgozatot kell írnom, de nem tudom hogy kezdjem el. A fedőoldal után mi kell, hova kell írni a tartalom jegyzéket, egyáltalán az elejére vagy hátuljára? Miket kell beletenni, mert egyelőre tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés
2009. dec. 1. 08:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Az elejére kell a tartalomjegyzék, de ne ezzel kezd, az elég lesz a végén is. Ha gondolod, írj privátot, profi vagyok a dologban. Néhány ötlettel nagyon szívesen segítek.
2009. dec. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

belső borító után következik a tartalomjegyzék. ezután a szöveges rész - bevezetés, irodalomjegyzék, stb.

elvileg az egyetemnek/főiskolának van egy "kiadott" (esetleg neten elérhető) követelménye, a szakdogát illetően. próbáld meg azt megkeresni az intézmény honlapján, ott minden le van írva, hogy mit hogyan kell megírni, és mi mi után következik.

2009. dec. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyetem!főiskolai vagy felsőfokú OKJ-s képzésre kell írnod?
2009. dec. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!