Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok a házira...

Miért nem tudok a házira koncentrálni? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Minden hétvégén elhatározom, hogy most aztán megtanulok mindent, de végül minden az utolsó pillanatra marad. Hiába ülök előtte, egyszerűen nem áll rá az agyam, aztán végül elkezdek mással foglalkozni. Van erre valamilyen módszer, vagy törődjek bele?

2014. jan. 12. 16:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztosan a környezeted zavar,ahol vagy,és ehhez még jön vagy a lustaság,vagy az,hogy nem is érdekel a tananyag,és ha az utóbbi,akkor nem tudsz mit csinálni,és ezt komolyan mondom!Én is ilyen vagyok.
2014. jan. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
szerintem inspiráld magad..amikor kicsi voltam és falánkabb akkor azt csináltam h minden második matekpélda után ettem egy kockát és ha nem csináltam meg akkor nem ehettem....ugyanez csak helyettesítsd a csokit mással
2014. jan. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!