Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felsőoktatási felvételihez...

Felsőoktatási felvételihez csatolnom kell 11. -es bizonyítványomat?

Figyelt kérdés

Idén érettségizem, ezért még csak a 11.-es bizonyítványom van meg. Kell-e csatolni azonnal mielőtt hitelesítem?? Mert ha igen, akkor holnap a 11.-es bizonyítványomról kérek az iskolámban egy fénymásolatot.


Lenne egy 2.kérdésem:


Ezt az üzenetet találtam a rendszerben:


"Felhívjuk figyelmét, hogy az Ön által rögzített érettségi eredmények és/vagy vizsgaszándékok valamely jelentkezési helyén nem elégítik ki az érettségi pontok számításához szükséges tantárgyi követelményeket."


Ezt csupán azért írja mert még nincs meg az érettségi bizonyítványom?? Tehát ezt az üzenetet hagyjam figyelmen kívül??


2014. jan. 12. 18:18
 1/3 reptoid ***** válasza:

A végső (júliusi) pótlási határidőig ráérsz mindent beküldeni. Persze noszogatnak, hogy amid már most megvan, azt küldd be, mert így már most fel tudják dolgozni, kisebb lesz rajtuk a terhelés nyáron.


Az idézett mondatban az és/vagy kapcsolatot viszont segítek értelmezni:

Felhívjuk figyelmét, hogy az Ön által rögzített érettségi vizsgaszándékok valamely jelentkezési helyén nem elégítik ki az érettségi pontok számításához szükséges tantárgyi követelményeket.


Szóval én a helyedben átnézném, hogy miből fogok érettségizni, illetve miket jelöltem be. Akár ide is kiírhatod, segítünk átnézni.

2014. jan. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Matematika, Magyar, Angol, Történelem, Informatika, Fizika, Biológia (7 tárgyból érettségizem, tudom hogy sok, mind középszintű)


Biológia-kémiatanár (osztatlan képzés) szeretnék lenni.

2014. jan. 12. 18:29
 3/3 A kérdező kommentje:

Szia


Azt nem tudtam hogy előre ki kell tölteni hogy az adott évben miből érettségizem. Már kitöltöttem, és eltűnt az üzenet.

2014. jan. 12. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!