Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 3. félévemet fejeztem be az...

3. félévemet fejeztem be az egyetemen, ha abba szeretném hagyni, akkor a hallgatói szerződés értelmében köteles vagyok kifizetni a 3 félévet, vagy azt pótolhatom ha 6 évig Magyarországon dolgozok?

Figyelt kérdés

2014. jan. 12. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Ki kell fizetned. A "ledolgozás" nyilván csak akkor lehetséges, ha elvégzed a szakot.
2014. jan. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Egyébként meddig lehet kifizetni?

2014. jan. 12. 20:19
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem "lehet" kifizetni hanem kell!

Majd kapod a levelet az KH Oktatási főosztályától abban benne lesz a határidő.

2014. jan. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Hello! én még csak fél évet jártam ami azt jelenti, hogy azt még nem kell kifizetni. Kérdés, hogy ha a második félévem passzív lenne akkor az nem számít bele? akkor megúszhatom visszafizetés nélkül?
2014. febr. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
igen ha 1 félév után nem folytatod akkor megúszod a fizetést..passzív félév nem számít semmibe bele..
2014. febr. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy ez esetben a passzív félévnek van-e értelme, mert a diákodra matricát sem kapsz, így nem tudsz dolgozni.
2014. febr. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!