Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá magam a...

Hogyan vegyem rá magam a tanulásra?

Figyelt kérdés

Fontosak a jegyeim, számítanak nekem, nem úgy mint az osztálytáraimnak. Szeretek jó jegyet kapni, kb. életembe 1-szer, 2-szer becsúszott egy 1es vagy egy 2es. Jól is tanulok, de mostanába egyre több a rosszabb jegy (2-3as), és változtatni akarok rajta, nem akarok olyan "le@.arok mindent mert SWAGYOLO vagyok, mert az menő" ember lenni.

Mindig eszembe jut, hogy holnap írunk mittudomén' miből és át kéne nézni, de sosem jutok el odáig, hogy odamenjek a könyvhöz és kinyissam. Vagy ha el is jutok akkor csak bámulom a könyvet, aztán kb. 10 perc múlva le is teszem. Egyre többször csinálok házit, tanulok meg oldalakat , vagy írok puskát órák előtt, pedig tudom, hogy nem helyes.

Szóval hogyan tudnám magam rávenni a tanulásra?

Üdv, a Mikulás 16 éves fia (Mikulás Jr. ThCh)



2014. jan. 13. 20:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Állítsd be a mobilod,hogy csörögjön és írja ki, hogy menj tanulni.

Ha szeretsz pl. tévézni akkor legyen a fejedben az, hogy ha ezt meg ezt megtanultam, mehetek tévézni.

Kérd meg a szüleidet, hogy rejtsék el a tápkábelt meg a netkábelt.

Kérd meg őket,hogy kérdezzék ki az anyagot.

2014. jan. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!