Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Informatikát tanulni úgy hogy...

Informatikát tanulni úgy hogy nem értem?

Figyelt kérdés

Informatikai szakmacsoportba vagyok középiskolában és rohadtul nem értem a programozást, sem az áramköröket, kapcsolásokat, gyakorlatnál se tudok semmit csinálni.

A matematika és a fizika sem megy...

ez a 3. évem de most van nagyon kihangsúlyozva... és én nagyon sötét vagyok az ilyenekből. Ilyen esetben átmehetek máshova mást tanulni? Régebben még érdekelt az informatika, de nekem az ilyenek nem mennek...

Még gyakorlással sem tudnám megérteni, mert azt se tudom miről van szó és ez idegesít.


2014. jan. 15. 22:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Magántanár? Vagy egy osztálytársad korrepetálhatna, aki jobban ért hozzá.

Mondjuk a dolog fejben dől el. Ha már eldöntötted, hogy sötét vagy ezekhez a dolgokhoz, akkor semmi sem segít rajtad.

2014. jan. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!