Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Iskolaváltás, érdemes informat...

Iskolaváltás, érdemes informatikát tanulni?

Figyelt kérdés

Nos,hát a történetem annyi,hogy 9.dikes vagyok egy informatikai szakközépiskolában.Szüleim sokáig győzködtek,hogy gimnáziumba menjek de a szakközép mellet dönöttem.Az osztályom borzalmas az órákon folyamatos ordibálás megy,mert egyébként nem lenne rossz az oktatás.

Osztályt semmi féleképp nem akarok váltani borzalmas lenne a barátaimat más osztályban látni de ez mellékes.Én szeretem az informatikát érdekel a programozás de azon gondolkodtam,hogy átmenjek e egy erős gimnáziumba hisz általánosban 5-ös átlagom volt végig.Nem tudom mi legyen folytasam e ezt az iskolát vagy menjek gimnáziumba.Szerintetek érdemes tanulni az infot?Mert lehet picit hülyén hangzik de nekem az a vágyam,hogy sok pénzt keressek egy munkával amiből könnyen megudok élni akár itthon akár külföldön.Szerintetek menjek át egy gimnáziumba?Szerintetek megfizetödő szakma a programozás?A nagy erősségem az angol éptisek erre?Melyik szakmát érdemes tanulni amiben sok pénz van?HELP



2012. okt. 24. 18:22
 1/5 walk w1th mee válasza:
dat_category
2012. okt. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Kb nekem is ez volt 9.-edikben.De 2. félévre kib*szták a hangos embereket és normális lett az osztály szinte mindenki átlaga min. 1 jegyet ugrott.Most vagyok 10.-ikes és nem akarok elmenni mostanra.(A szakma még mindig jobb mint a közgáz...) és igen! használd ki az angolt! amennyire csak lehet!
2012. okt. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És ez hogy jön ebbe a kategóriába?
2012. okt. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hát elsősorban szakmát tanulj szinte bármilyet: hegesztés, ács, központifűtés, olajipari, stb stb diplomával kb szarra se mész egyikkel sem:) Infóban max akkor leszel sikeres, ha tényleg te vagy a legjobb:) most nagy megy a fejlesztés az Androidra, illetve a facebookra, szerintem most ez az irány a legjobb, még pár évig, igaz ha te végzel, és mondjuk valami egyetemet is csinálsz lehet más lesz a "menő" de ezek a programok, alkalmazások, amik mosta közösségi portálokra vannak specializálódva, azok még jó pár évig mennek sztem...:) hozzá teszem egy nagyon jó szakmával és anglollal, külföldön szénné tudod magad keresni,igaz melózni is kell, de nélkülözni sem fogsz:)
2012. okt. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

egy kezdő (!!!!) programozó fizetése 250-300 ezer forint között van Magyarországon. csak azt ne mond, h a mai gazdaságban ez rossznak számít. mert ez tényleg kezdő fizetés. némi tapasztalattal, rutinnal, meg tudod keresni a fél milliót is havonta (és megint ismétletlem, ez még mindig csak Magyarország). csak meg kell nézni az álláshirdetéseket. rengeteg programozót keresnek. én is még csak egyetemre járok, de ott is bombázzák állásajánlatokkal a hallgatókat.


szval a válasz: igen, megfizetendő szakma a programozás.


és én azt mondom, h ne menj gimibe. még csak 2 hónapja jársz oda, előbb-utóbb ki fognak bukni a h.lyék. te csak tanulj szorgalmasan és kész.

másrészről az angolt se hagyd abba, mert az mindig jól jön.

2012. okt. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!