Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A matek tanárom utál engem...

A matek tanárom utál engem ezért leszek 3-mas mit tegyek?

Figyelt kérdés
a matek tanárom régóta szerintem utál engem nem tudom miért de már én is kezdem úgy érezni hogy megölöm mindig elidegesít kötözködik a dolgozatomra mindig egyest vagy kettest ad pedig mindig tök jó próbáltam szorgalmit csinálni 2 oldal de azt mondta kevés DAFUQ???itt a félév és 3-mas leszek kérlek írjatok tanácsot minnél hamarabb

#hármas;matek;tanár;jegyek;utálat;félév;
2014. jan. 16. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát… Még az is lehet, hogy minőségileg nem stimmel, amit csinálsz. Ha egy 15 oldalas irodalomdolgozatot adsz be, akkor se kell, hogy jó jegyet adjon. Persze úgy, hogy nem ismerjük egyikőtöket se, nem tudunk ítélkezni…


Esetleg nézesd meg egy másik matektanárral vagy egy matekból ötös osztálytársaddal is a szorgalmijaidat!

2014. jan. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez hogy lehet? Több példát oldasz meg, mint valaki más, kevesebb hibával, és mégis rosszabb jegyet kapsz? Így érted?
2014. jan. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Velem is így volt. Volt egy gyerek az osztályban aki folyton nyalt neki, és ő volt a kis kedvenc. Én is ugyanannyira álltam mint ő, de hogy mégis ő legyen a legjobb ezért engem gyorsan év vége elött egy órán háromszor feleltetett egyesért hogy leronthasson engem.
2014. máj. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!