Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen feladatok várhatók egy...

Milyen feladatok várhatók egy felvételin?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és 8-dik osztályos és most fogok központi felvételi írni magyar és matek lesz, és nagyon félek hogy nem fog sikerülni.Nektek milyen feladatok voltak benne,és hogy ment?

2014. jan. 16. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]



Itt megtalálod az összes feladatod, megoldókulcsot. Értelemszerűen a 9. évfolyamot válaszd.

2014. jan. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Számomra érthetetlen, hogy néhány nappal a felvételi előtt jut eszébe valakinek ilyesmi.. kérdező, akkor te ezekszerint nem is készültél rá egyáltalán? :(
2014. jan. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát az, én már megcsináltam szinte az összeset (régebbiekből a pótokat nem, mert azok könnyűek), tényleg készülnie kellett volna... De hát vannak ilyenek is, így alakul ki a rangsor, ezáltal lesz valakinek 40 pont, valakinek 25...
2014. jan. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
javítja az esélyeinket...hónapokkal ezelőtt kellett volna elkezdeni. iskolában nem gyakoroltatok? de ha beírod a googlebe, akkor kidob egy csomót.
2014. jan. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!