Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Központi felvételi vizsgára...

Központi felvételi vizsgára milyen eszközöket lehet/kell vinni (körző, vonalzó)?

Figyelt kérdés
Azt tudom,hogy számológépet nem lehet...Holnap írom a felvételit,és a neten sehol sem találtam...Segítsetek!
2014. jan. 17. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Hogyha nincs fent a neten, akkor sajnos nem fogunk tudni segíteni…


Amúgy legjobb, ha viszel mindent, számológépet is. Ott úgy is elmondják, hogy mit szabad használni és mit nem, aztán majd amit nem szabad, azt jó mélyre elrakod a táskádba, amit félreteszel. Nem lesz semmi gond!

2014. jan. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Vinni kell korzot , vonalzot abbol derekszogut egyenest meg szogmerot , es kb. 3tollat is . A szamologepet folosleges mert nem engedik igy se ugy se . Sok sikert neked !:) en is ma irok . 14/L
2014. jan. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
én is ma írok, sok sikert nektek!:)
2014. jan. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is ma írok, sok sikert Mindenkinek!:D
2014. jan. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is ma írok... a matektól nagyon félek... hajrá mindenkinek!!!
2014. jan. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!