Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy sikerült nektek a központ...

Hogy sikerült nektek a központi felvételi (nyolcadikosok)?

Figyelt kérdés

2014. jan. 18. 14:38
 1/8 A kérdező kommentje:
Közvélemény kutatás :)
2014. jan. 18. 14:41
 2/8 anonim ***** válasza:

Magyar rohadt egyszerű volt, szerintem:D Fogalmazásba is tele írtam az egészet. :D Matek nem volt könnyű, nem tudom milyen lesz. Pontokat nem számoltam össze, mert nem akarom megnézni a javítókulcsot. xD


neked?:D

2014. jan. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vilag eletemben utaltam a matekot.a suliban mindig 17-18 pontokat irtqm,igyhat ugy voltam vele,hogy eleg lesz matekbol 25 pont es megoldokulcs alapjan ugynezki ez megvan.A magyar az fogalmazas pontjai nelkul 36 pont lett,mivel eleg osszevissza a 10 pontbol olyan 7-8at saccolik,szoval nem lett tul fenyes,de egy kozepes gimibe ez mar eleg..:)
2014. jan. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én megnéztem a javítót...

A matek szerintem is nagyon nehéz volt, a magyar az nem annyira. Kb. 28, 43 pont.

2014. jan. 18. 15:04
 5/8 anonim válasza:
Magyar sima ügy volt de a matek..:S
2014. jan. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mindenkinek rosszul sikerült a matek, azt olvastam itt. remélem lejjebb lesz a ponthatár!:( bízzunk benne!
2014. jan. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Utolsó hol olvastad/ hallottad ezt?
2014. jan. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
a magyar egyszerűen nagyszerű, a matek sem volt olyan bonyolult... szerintem :D
2014. jan. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!