Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kedves nyolcadikosok! Hogyan...

Kedves nyolcadikosok! Hogyan sikerült a 2014 felvételi? Úgy látom a matek nem valami csodálatosan!

Figyelt kérdés
Milyen jó nekem,hogy tavaly írtam!:D
2014. jan. 18. 15:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben az evben a 35 pont nagyon jonak szamit!:) Matrkbol kituno voltam es minden allo nap gyakoroltam, gyakoroltam es gyakoroltam.. De nem sikerult ugyanis lesz kb. 20 pontom :( es eros gimibe szeretnek menni ugyhogy majd meglatjuk..De azert te sem panaszkodhatsz mert a tavalyi ennel is nehezeb volt szerintem :/ :(
2014. jan. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Egy nagyon erős gimibe járok jó az átlagom, de a felvételinél bőgni tudtam volna. Emellett nagyon rossz lett...
2014. jan. 19. 09:42
 13/18 anonim válasza:
Én 1-től full 5-ös tanuló vagyok, de inkább humán beállítottságú. A magyar nagyon jól sikerült, ahogy számoltam, 46-47 pont, de ott is volt egy nagyon idióta hibám, a lomhárra a nyuggereket húztam :D. A matek... hát azt nagyon elrontottam, olyan 20-25 pontot adok magamnak. 45-30 pont volt az elvárásom a magyar-matekkal, de nem gondoltam, hogy a matek idén is ilyen nehéz lesz... Egyébként a Neumannba jelentkezek AJTP-re. De mindenkinek nehéz volt.
2014. jan. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
A magyar 90% körül, a matek 75% körüli. A matek szerintem nem volt nehéz, bánom, hogy elrontottam pl. a medencéset, mert utána 2 perccel eszembe jutott a megoldás.........
2014. jan. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Én is a matekot rontottam el. A magyar az jó lesz (humán beállítottságú vagyok.) Kitűnő tanuló vagyok, erős gimibe szeretnék/szerettem volna jelentkezni . A matekot viszont nagyon elrontottam, pedig az összes feladatsort megcsináltam, rengeteg időt szántam rá és azok 36-39 pontosra sikerültek. Most örülök ha 20 pont meglesz. Nekem az idővel volt gondom, sok feladat voltak nehezek, könnyűek. Szerintem annyira nem volt nehéz, csak nyilván izgulás, ez-az közre játszik. Ne féljetek ha nem biztos, hogy másnak jobban sikerült! Majd írjatok meg az eredményt! Sok sikert!:)

14/L Miskolc

2014. jan. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Hát kedves kérdező... :D Egy cipőben járunk,tavaly írtam én is.:D Mi is szépen kifogtuk a tavalyi felvételivel szerintem... matekkal leginkább... neked hány pontos lett tavaly a felvételid összesen?:D
2014. jan. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezo....ned melyik iskolaba sikerult bekerulnod, hany ponttal?:)
2014. jan. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Hát ez nem egy mostani kérdés az biztos... :) De ahogy olvasgattam- biztos, hogy ugyan azt a felvételit írtuk? :D Nekem a matekom 44 vagy 45 pont lett, már nem emlékszem, szerintem egyszerű volt nagyon- úgy, hogy nem vagyok 5-ös matekból. :) Na mindegy, legalább felvettek 2. helyen :))
2014. aug. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!