Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Most felvételiz...

Mit csináljak? Most felvételiztem és nem lett a legjobb

Figyelt kérdés

Tegnap írtam meg a központi felvételit, előtte nagyon ideges voltam. Mire oda került a sor, hogy megírjam nagyon féltem és teljesen túl stresszeltem az egészet. Ráadásul nem volt óra a teremben. Elkezdtem írni, de ami nem ment feladat vagy nem voltam benne biztos azoknál tovább mentem, és a szövegértésnél jártam amikor mondták hogy szűk 10percem van. Annyi idő alatt megírtam a fogalmazást és nem tudtam vissza menni a feladatokra. A magyart nagyon elrontatom pedig nagyon könnyű volt :(

a matek meg nem tudom szerintem az se lett a legjobb

a tovább vitt jegyeim 7.évvége és 8.félév:

irodalom: 5 4

nyelvtan: 5 4

angol: 5 5

töri: 5 5

biosz: 5 5

matek: 4 4

és még hátra van a szóbeli..

A Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium biosz tagozatára mennék. mentem volna

szerintetek mennyi esélyem van még? :(



2014. jan. 19. 01:04
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
32%

Szia!:)

Én is nagyon elrontottam szerintem a matekom úgy kb. 30 pont, egy szóval borzalmas....de nem adom még fel, hátha felvesznek.

Így még meg sem tudjuk saccolni mennyi az esélyed, mert ez függ attól is, hogy a többiek hány pontosra írták, mégis kb. mennyi pontot értél el.

Sok szerencsét kívánok a szóbelihez!:) Csak menj oda, mutasd meg mit tudsz és adj bele mindent:) A remény hal meg utoljára...:)

2014. jan. 19. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
45%
A 30 pontos matek valóban nagyon borzalmas... itt írja szegény,hogy elrontotta és te villogsz a 30 pontos matekoddal.
2014. jan. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Ahogy hallottam a magyart mindenki 40felett írta...:(

És ahogy számoltam a magyar 27 a fogalmazás nélküll, de a fogalmazás az jó lett szoval egy 35biztos meg lesz

És az idegesít hogy simán megcsináltam volna csak az idő..:(

És szerintem nem vagyok egy rossz tanuló meg a tovább vitt jegyeim sem risszak járok külön biosztanárhoz, így a szóbelitől sem félek csak ez az írásbeli:(

2014. jan. 19. 08:07
 4/23 anonim ***** válasza:

Ne aggód túl. Most már megtörtént, reménykedj a legjobbakban.


Miért jársz ennyi idősen biosz tanárhoz?

2014. jan. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 reptoid ***** válasza:
31%

Nem akarlak elkeseríteni, de barátkozz meg a gondolattal, hogy ez most nem jött össze. A Fazékba, ahogy a többi jó gimibe is nem 20-30 pontos felvételikkel mennek, hanem igenis 40-50 ponttal.

Aki írta, hogy 30 pontos lett a matekja, biztosan nem felvágásból tette, hiszen a 30 pont is nagyon kevés. Persze attól függ, mihez viszonyítjuk magunkat, de el kell fogadni, hogy akiket felvesznek egy jó gimibe, azok meg tudják írni közel hibátlanra.


Milyen más sulikat írtál még be?

2014. jan. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
csokonai :)
2014. jan. 19. 09:28
 7/23 anonim válasza:
ne keseredj el,nekem is a matek 35-36 pontos lett a matek meg 24-25 és én sem szakiskolákat jelöltem meg.én úgy vagyok vele,hogy ha szakközépbe vesznek fel akkor szakközépbe,nem fognak megenni.és oda sem a legalja jár,hanem igenis tehetséges diákok és nem kell lenézni mindig a szakközepeseket.
2014. jan. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
Én a matekot nagyon elrontottam, örülök, ha lesz 10 pont...
2014. jan. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, ismerős, nekem is :(
2014. jan. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
52%
Honnan a túróból tudjátok, hogy hány pontos lett? Nem létezik, hogy emlékezetből tudtok minden megoldást...a magyar fogalmazásra sem tudhatjátok hány pontot fogtok kapni, nem?
2014. jan. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!