Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Most felvételiz...

Mit csináljak? Most felvételiztem és nem lett a legjobb

Figyelt kérdés

Tegnap írtam meg a központi felvételit, előtte nagyon ideges voltam. Mire oda került a sor, hogy megírjam nagyon féltem és teljesen túl stresszeltem az egészet. Ráadásul nem volt óra a teremben. Elkezdtem írni, de ami nem ment feladat vagy nem voltam benne biztos azoknál tovább mentem, és a szövegértésnél jártam amikor mondták hogy szűk 10percem van. Annyi idő alatt megírtam a fogalmazást és nem tudtam vissza menni a feladatokra. A magyart nagyon elrontatom pedig nagyon könnyű volt :(

a matek meg nem tudom szerintem az se lett a legjobb

a tovább vitt jegyeim 7.évvége és 8.félév:

irodalom: 5 4

nyelvtan: 5 4

angol: 5 5

töri: 5 5

biosz: 5 5

matek: 4 4

és még hátra van a szóbeli..

A Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium biosz tagozatára mennék. mentem volna

szerintetek mennyi esélyem van még? :(



2014. jan. 19. 01:04
1 2 3
 11/23 Hermione Granger válasza:
87%

Én is a Fazekasba mennék, csak NYEK spanyolra :) Még azt hittem én rontottam el. Nekem a magyar 45-46, a matek 38-40. De mivel a jegyeid jók, és ha a szóbeli is jó lesz akkor van esélyed. Biztos nem csak te rontottad el így. (Még nyílt napon az igazgató mondta anyunak, hogyha elrontjuk az központit, attól még van esély, mert a hozott pontok (jegyek), meg a szóbelin be lehet hozni a pontokat.) Könnyen megtörténhet, hogy az összpontszámod nem is lesz olyan kicsi. :) Erre gondolj. És gondolj bele, ha a szóbelin is túl vagy (és jó lesz), akkor utána még lehet hogy kiesnek páran előled, azok akik mást jelöltek meg első helyen. Van esélyed, nyugi. :))


Utolsó válaszolónak meg: Én speciel emlékszek mindenre, még arra is, hogy a lap melyik részére írtam. Az a normális, ha az ember emlékszik az olyan dolgokra, amin a fél élete függ. Lehet, hogy az emberünk egy kicsit elkapkodta a fogalmazást, de ettől még lehet jó. Ha megvan a kellő terjedelem, helyesírás, és az okok. Akkor könnyen kaphat rá 9-10 pontot. :) Én viszont, teljesen biztos vagyok benne például. Az írás a véremben van.

2014. jan. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:

Szia!:)

Még ne add fel, a vitt pontjaid egyáltalán nem rosszak, és a Fazekasban úgy állnak hozzá a szóbelidhez, ha van tudásod, azt kihúzzák belőled:) Ha az sikerül, szerintem simán van esélyed!

Előzőnek: Nekem is ottkörül lett a magyarom és a matekom is:)

Hajrá minden nyolcadikosnak!

2014. jan. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:

Figyelj,én is tegnap írtam én is nagyon elcsesztem az egészet,és ki is vagyok tőle. De gondolj bele,ha neked nem ment,akkor a többinek sem. Itt nem az a lényeg,hogy neked hány pontod van,hanem hogy másnak hány van. Én emlékeztem,hogy mit írtam,nem hinném,hogy nehézséget okoz visszaemlékezni a válaszaimra. A nyelvtan legrosszabb esetben 42 pont lett. Inkább levontam pl. a fogalmazásnál a helyesírási pontot stb. A magyar jól ment,a matekot viszont nagyon elrontottam. 28-30 pont körül:( írtam meg. Az utolsó 3 feladatot nagyon elrontottam,a koordináta-rendszereset is.

Most ne görcsölj rajta,én sem teszem! Hamarosan megtudod az eredményed,és majd akkor ráérsz mérlegelni.

2014. jan. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást, remélem még nincs veszve semmi :)
2014. jan. 19. 17:31
 15/23 anonim ***** válasza:
13 valaszolo detto.....az utolso 3-at teljesen elrontottam es a koordinata rendszereset is :c :D
2014. jan. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:

Akkor én most csúnyán jelentsem ki, hogy "Juhé, nem kellett felvételit írnom, és nem is kell paráznom mert 4,9-es átlagommal 100% hogy felvesznek?:'D"

Egyébként figyelj, ha a jegyeid jók, akkor van még esélyed. Ha látják, hogy a felvételi nem ment, de jól tanulsz akkor még felvehetnek.

2014. jan. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:

Ne izgulj, szerintem fel fognak venni!:)

Én két éve írtam meg pontosan ezt a felmérőt, és nem sikerült túl jó, de mára már 10.-es vagyok, és bent vagyok Komárom megye legszínvonalasabb gimijében!:)

Nyugi!!:))

2014. jan. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
Hányadik helyen vagy az ideiglenes listán?
2014. márc. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
LOOOOOL nem vettek fel
2014. ápr. 8. 14:35
 20/23 anonim ***** válasza:
És most merre mész?
2014. ápr. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!