Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Végezzem el ezt a szakot,...

Végezzem el ezt a szakot, vagy kezdjek el egy új egyetemet?

Figyelt kérdés

Egy nagyon nehéz szakról van szó. Nem csak azért, mert művészi beállítottságú vagyok, hanem alapból is. De így még nehezebb. 87 kreditem van hátra, de besokalltam. Nappalin csinálom, már több, mint másfél éve dolgozom mellette. A mostani vizsgaidőszakban még nem sikerült vizsgám. Egyre reménytelenebbnek érzem a szituációt.

Azért jelentkeztem ide, mert szerettem volna egy versenyképes diplomát, amivel olyan állásom lehet, hogy megteremthetem az egzisztenciámat.


2014. jan. 19. 20:44
 1/2 anonim válasza:

Ezzel én is így vagyok. Levelezőn, egy mérnökszak, amit másoddiplomaként kezdtem, mert érdekelt, de már egy éve nem érdekel. Most már a "csakazértismegcsinálom" visz előre 5. éve egy Bsc szakon.


Ha van egy kis erőd még és össze tudod szorítani a fogad akkor csináld meg, ez az előremenekülés. De ha később a humán beállítottságod miatt nem tudsz, vagy nem szeretsz majd az adott szakterületen örömmel dolgozni, akkor vajon van-e értelme? Mik a kérdéses szakok?

2014. jan. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia! Köszi a válaszodat.

Arra jutottam, hogy estin fogom befejezni. Nagyon gáz 5,5 év alatt megcsinálni egy 3 éves képzést? Egyébént programtervező informatikus.

2014. jan. 21. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!