Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Fényképész szeretnék lenni....

Fényképész szeretnék lenni. Kell érettségi az üzlethez? (Részletek lent)

Figyelt kérdés
Tervezem, hogy megszerzem az érettségit, de ha mégse jön össze, akkor tudok anélkül nyitni akár egy, , fotoházat"? Tudom nem kevés pénz kell hozzá, de sikerülhet érettségi nélkül? (Fotos tanfolyamot mindneképp elvégzek de amihez nem kell érettségi az csak oklevelet ad! )
2009. dec. 3. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Okj-s alkalmazott fényképész tanfolyamhoz kell érettségi, ezt biztosan tudom.
2009. dec. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ezt én is tudom!De hogy ha fotoházat szeretnék nyitni ahoz is kell??(Tehát ha ,,vállalkozó" akarok lenni.Kell érettségi vagy végzettség?Vagy elég ha kiváltok egy vállalkozóit?
2009. dec. 4. 15:59
 3/3 anonim válasza:
Vállalkozáshoz nem kell, de bármilyen fotós tanfolyam elvégzéséhez kell, ha te is akarsz dolgozni engedélyt kell váltsál, ahhoz szukséges. Ne izgulj, meglesz az is, nem kell emeltszintű legyen.
2009. dec. 6. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!