Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem tanácsokat...

Poen17 kérdése:

Tudnátok nekem tanácsokat adni a sikeres érettségi érdeképpe miatt?

Figyelt kérdés
Végzős vagyok, érettségi előtt állok. Sajnos nem vagyok valami túl jó tanuló, de szeretném egy jó erős közepesre kihozni az érettségimet. Esetleg tudnátok valami jó tanácsot adni, hogy hogyan lenne lehetséges ezt elérni?
2014. jan. 20. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Érdekképe??
2014. jan. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az a tanácsom, hogy célozd meg mindenből az ötöst, jobban fog mutatni ha 25 év múlva a saját gyereked áll ugyan így és kell neki a motiváció
2014. jan. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szóbelikre általában tudni előre a tételeket. Kezdd el már most olvasgatni őket (vagy kidolgozni), húzd ki a lényeget, olvasd, olvasd, olvasd, aztán próbáld elmondani magadnak. Én dolgozatokat is szoktam magamnak írni, sokat segít. Többször is megírom őket, gyakorlás teszi a mestert.
2014. jan. 21. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Volt 4 éved tanulni, ha ez most jut eszedbe, akkor elég nagy sz*rban vagy.
2014. jan. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Magyar-töri: kezdd el olvasni a régi füzeteidet, hogy mit vettetek 4 év alatt, hogy képben legyél, valamint amit fölad a tanár, azt tanuld meg mindig, mert így utolsó évben a tanárok is olyat kérnek, ami lesz majd az érettségin is (szóbelin mindenképp).

Matek: gyakorolj, amennyit tudsz, nézd át azokat a témákat, amikben hiányosságaid vannak. Olvasd el könyvből az oda vonatkozó részeket, és csinálj feladatokat.

Még van egy pár hónapod, ha tényleg van elhatározásod és nekilátsz és sokat tanulsz, még simán sikerülhet jól az érettségid akkor is, ha 4 évig alig tanultál. Minden csak elhatározás és a ráfordított idő kérdése. Good luck! :-)

2014. jan. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!