Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Igaz az, hogy a sikeres...

Igaz az, hogy a sikeres emeltszintű angol érettségi mellé, automatikusan kap az ember egy államilag elismert B2 (középfokú) nyelvvizsgát?

Figyelt kérdés
Mindenki mást mond...:S
2010. aug. 8. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem a sikereshez, hanem a 60% felettihez.
2010. aug. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
szerintem pár éve már nincs ilyen.
2010. aug. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Basszus. Ezért utálom ezt az oldalt. Leírok vmit, amiben 100%-ig biztos vagyok, erre jön vki, és közli, hogy szerinte nem így van.

DE, képzeld el így van!!!!!!

2010. aug. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
10%
Én úgy tudom az emelthez még adják, viszont mikor az érettségire jelentkezel külön jelezni kell, hogy neked ez egyben nyelvvizsga is, mert képesek elsumákolni.
2010. aug. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

ÁHHHHHHHH....ne idegeljetek már:D

Nem kell hozzá semmi kérvényt írni.

Megkapod az érettségi bizonyítványt, és abba bele lesz írva, hogy a mittudomén milyen törvény alapján van egy B2-es nyelvvizsgád.

Nem kapsz külön bizit, mint ha nyelvvizsgázol, hanem beleírják az érettségidbe. De meglesz!!

2010. aug. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
60% fölött kapsz nyelvvizsgát érte
2010. aug. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha 60% fölött van tényleg megkapod a középfokút. Ha viszont kéttannyelvű osztályba jársz, akkor felsőfokút adnak 60% felett.
2010. aug. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó: Csak akkor, ha még 1 v 2 (nem tudom pontosan) tárgyból idegen nyelven érettségizel!!
2010. aug. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!