Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szeretnék elkezdeni egy...

Endzs kérdése:

Szeretnék elkezdeni egy Óvodai Dajka képzést, böngésztem is az interneten, de felvetődött bennem egy kérdés. A képzések között, pontosabban a vizsgamodulok között találtam egy eltérést. Mi lehet a különbség a 2 tanfolyam, avagy vizsgamodulok között?

Figyelt kérdés
Az egyik képzésnél ezek a vizsgamodulok: 11470-12 Óvodai nevelési feladatok 11471-12 Óvodai gondozási feladatok 11472-12 Óvodai munkajog, munkavédelem Míg egy másik Dajka képzésnél ez: 1290-06 Gondozási és nevelési feladatok az óvodai dajka tevékenységében 1292-06 Takarítási feladatok az óvodai dajka tevékenységében 1293-06 Egyéb feladatok az óvodai dajka tevékenységében.
2014. jan. 22. 15:40
 1/4 anonim válasza:
Szia ez jó kérdés sajnos nem tudom én sem pedig érdekelne mert márciusban kezdem a tanfolyamot
2014. jan. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia! Utánaérdeklődtem,hogy mi az eltérés.

az OKJ, az országos képzési jegyzék tartalmazza az államilag elfogadott szakmai képzéseket. Ezt időnként alakítják, frissítik, fejlesztik. Ezeket a modernizálásokat, változásokat jelzik a modulok számai. Amelyiknek 06-os a vége, az "régebbi" képzés, azt 2006-ban adták ki ; míg a 12-es végű a legújabb, legfrissebb típusú képzést jelenti.

2014. jan. 28. 10:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Kell hozzá érettségi?
2015. jún. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem kell hozzá érettségi
2015. szept. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!