Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a különbség olyan tanfolyam...

Mi a különbség olyan tanfolyam között, ahol ugyanaz a megnevezés, de más az OKJ-kód?

Figyelt kérdés

Kinéztem a logisztikai ügyintéző tanfolyamot, de van több féle képzés. Egyik pár hónapos, de van ami 2 éves. Más a kódjuk, de azok kívül, hogy az egyikben - gondolom - részletesebb a tananyag, miben különbözik a másiknál?


És ami a legfontosabb, ha ugyanaz lesz a megnevezés (márpedig ugyanaz, hiszen mindegyik "logisztikai ügyintéző" képzés), akkor érdekli a munkáltatót, hogy én mondjuk 2 évig tanultam, és nem x hónapig?


2011. márc. 28. 18:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Nézd azért meg részletesen a tantárgyakat is. Ahol rövidebb a képzési idő, ott általában kihagynak egy-két olyan tantárgyat, ami nem feltétlenül "szaktárgy". Ilyen esetekben viszont a jelentkezési feltételekben is eltérés van, pl. az egyikhez szükséges, hogy legyen érettségi, és azért hagynak ki valami tantárgyat, míg a másikra lehet jelentkezni érettségi nélkül is, mert ott a tantárgyak is bővebbek.

Valami különbségnek lennie kell.


A munkáltatód valószínű nem fogja részletesen megnézni az okleveledet, de ha a gyakorlatban nem fogod tudni megcsinálni, ellátni azt a munkakört, amit ez alapján felvállaltál, akkor nem sokáig fogsz ott dolgozni, hiába lesz róla papirod.

2011. márc. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A "pár hónapos" az

valószínűleg fizetős

2018. máj. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!