Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikor nem kell visszafizetni...

Mikor nem kell visszafizetni a diakhitelt?

Figyelt kérdés
Hallottam olyanról, hogy aki az egyetemi évek alatt vállal gyereket nem kell visszafizetnie. Vagy, aki a közigazgatásban helyezkedik el, szintén mentesül ez alól. Tudja valaki mi adhat mentességet pontosan?
2014. jan. 28. 10:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, hogy vissza kell fizetni mindenképp, csak vannak olyan esetek amikor szüneteltetni lehet a törlesztést.

De ha valóban van ilyen akkor az nekem is új...

2014. jan. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Végül nem született ilyen döntés. Vissza kell fizetni.
2014. jan. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is olvastam olyat,hogy 3 gyermek vállalása esetén eltörlik,meg olyat is terveztek,hogy akár 1 esetén is elengednek valamennyit.Igen valószínűleg nem lett ebből semmi,de ki tudja később nem-e lesz!?Ha már bátorítani akarják a népet a gyermekvállalásra,ami el is kél.+Szerintem már a törekvés is pozitívum illetve kecsegtető,az pedig már van,hogy terhesség és gyes/gyed alatt szüneteltetik (kamatozni sem kamatozik-"állam átvállalja" és törleszteni sem kell ebben az időben).
2014. febr. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!