Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit kene tanulnom OKJ-s...

Mit kene tanulnom OKJ-s szinten amivel utana 25eves lanykent es palyakezdokent el is tudnek helyezkedni?

Figyelt kérdés
2014. jan. 29. 23:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit tanultál eddig?
2014. jan. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
13%
Pedagógiai asszisztens
2014. jan. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Penzugyi szamviteli ugyintezokent vegeztem de osszesen 2 hetet dolgoztam a szakmaban.

Valami teljesen mas teruleten szeretnek tovabb tanulni, de olyanon ahol van is kereslet.

2014. jan. 30. 21:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát, ha pénzügyi-számviteli emberre nincs kereslet, akkor semmire sem. Persze az érthető, ha nem tetszik a munka (bár gondolom nem ért meglepetésként) de szerintem a legkeresettebbek között van.
2014. jan. 31. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon sok emberke van aki ezt tanulta. Es inkabb a diplomasokat keresik mint az OKJsokat.

En egyebkent veletlen kerultem erre a szakra. Ez nagyon nem nekem valo. Ezert is szeretnek valtani. Csak nem tudom mire kene.

2014. jan. 31. 08:52
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is pénzügyi számviteli ügyintéző szakmám van. Egy percet se dolgoztam benne, pedig 1 éve végeztem.

Csak a közgazdászt meg a mérlegképessel rendelkezőket veszik fel :/ Protekcióm meg nincs.

Amúgy valami olyat válassz amit szeretnél is csinálni. De a munkatapasztalat minden szakmában fontos lenne.

2014. febr. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!