Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lejárt a költségtérítéses...

Lejárt a költségtérítéses féléveim száma, az etr-ben mégis államisnak ír, most ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

Ugyebár 12 államilag támogatott féléve lehet valakinek. Az őszi félévben szerettem volna záróvizsgázni, főleg, hogy ez volt az utolsó államilag támogatott félévem, de különböző okok miatt nem jött össze. Tehát a jogszabályok szerint most csak költségtérítésesként folytathatom a tanulmányaimat, de az etr-ben továbbra is államisként szerepelek, és semmi levelet vagy ilyesmit nem kaptam erről.


"A hallgatói jogviszonyukat 2007/2008. tanévben és azt követően megkezdő hallgatók államilag támogatott vagy költségtérítéses képzésbe való besorolása minimum egy tanév időtartamra szól. "

Olvastam egy ilyet, de ez gondolom így sem vonatkozik rám. Most akkor én menjen nekik könyörögni meg külön intézkedni, hogy legyenek szívesek átrakni költségtérítésesre?


2014. jan. 30. 18:15
 1/1 A kérdező kommentje:
Még a kérdést is elírtam, jól van. Szóval lejárt az ÁLLAMIS féléveim száma...
2014. jan. 30. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!