Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a kedvenc tantárgyatok?...

Mi a kedvenc tantárgyatok? Melyik tantárgyat nem szerettétek?

Figyelt kérdés
Kört és nemet is írjatok!

2014. jan. 31. 11:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

általános-közép suliban a matekot szerettem nagyon, mert mondjuk ment is, meg az angolt (ott meg ált jó tanáraim voltak)

amit akkor nem szerettem az a német (nem ment egyszerűen), és a nyelvtan; meg ének-zene, de azért, mert úgy eröltetténk ránk, hogy már fájt... 4 oldalas 45 perces témazárók, ismerd fel a kottából a verset, mikor gimnáziumba jártam...


egyetemen is maradt a matek kedvenc, legjobban utált pedig a joggal kapcsolatos tárgyak :)


ja és 21/F

2014. jan. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Nekem is a matek meg az angol a kedvenc, de én a németet is szeretem, meg még a töri is elmegy. A fizika érdekes, csak nem igazán szeretek leülni hozzá tanulni :D A magyar a legrosszabb, utána a kémia és a föcit meg a bioszt sem igazán csípem, a közgazdaságtan meg rettentően unalmas :D

17/L

2014. febr. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

kedvenc: angol (mert régóta tanulom és már könnyű), földrajz (simán érdekelnek az országok, de ennek ellenére csak 4-esre állok belőle) , rajz (mert szeretek rajzolni)

nem szeretem: magyar (idén kb 20 kötelező, plusz utálok fogalmazást írni és nem értek egyet a verselemzésekkel sokszor) ének (nem értem) latin (no comment. teljesen felesleges, mert folyékonyan úgysem tudjuk majd beszélni, helyette egy élő nyelvvel többre mennék)

14L

2014. febr. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
utolsó válaszoló, milyen iskolába jársz, ha szabad kérdeznem, hogy latint is tanulsz? :O
2014. febr. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
nyolcosztályos gimnázium, és itt kötelező volt 5.-től :/ de olyan rossz mert egy mondatot nem tudok összerakni, a sententiákkal meg fordításokkal nem megyek semmire
2014. febr. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%

Szia.A kémiát szeretem,érdekel,a fizikát értem,és végül is szeretem,bioszt szeretem,de lassan tanulom.Utálom a nyelvtant,az irodalmat,az infót és a föcit.

15/L 9.osztály

2014. febr. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szeretem: biosz, kémia, fizika

nem szeretem: irodalom (főként verselemzéseket nem), nyelvtan(nem értem), matek(nekem túl gyors a tempó)

Semleges: föci

Fiú

2015. jan. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szeretem: töri (mert jó vagyok belőle)

nyelvtan ( mert jó tanárunk van

éss értem

Utálom: fizika (mert nem értem és nem érdekel)

2019. nov. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!