Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon fontos! Kiváncsi...

Nagyon fontos! Kiváncsi lennék, hogy középszintű pénzügyi-számviteli ügyintéző után hogyan lehet mérlegképes könyvelőnek menni?

Figyelt kérdés
Szóval az én esetemben, érettségi után elmentem egy ilyen képzésre. most fogok végezni, de sajnos csak középszintű. Jó, neves iskolába mentem úgy gondolom, de csak k.szint volt míg más "nevesicsn" suliban emelt szintüt is hirdettek. Én ezt választottam....de már mindegy.Nem biztos, hogy feltétlenül rosszul döntöttem. Viszont most nem tudom, hogy hogyan lehetnék mérlegképes majd. Mindenképpen kell hozzá felsőfokú vagy emeltszint? A fősuli/egyetem sajnos kizárva:/

2014. febr. 1. 00:04
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

Megtalálod a feltételeket mérlegképeshez, mindehol kb uyganaz.

2014. febr. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Sokat segítettél, mert eddig mindenhol mindenféle információt találtam. Itt azt írja, hogy van olyan is ahova diplomások jelentkezhetnek (168óra), meg olyan is ahova pl én is középszinttel (400óra). Hát remélem, hogy így van és nem frissült semmi. Sok helyen olvastam, hogy már felsőfokú kell, de remélem hogy akkor nem.
2014. febr. 1. 18:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Amúgy meg fel is hívhatsz egy iskolát és rákérdezel, hogy neked ez van, hogyan tovább.
2014. febr. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, amit az 1. válaszoló belinkelt, azzal ez is lesz majd hétfőn. Csak gondoltam felteszem a kérdést, mert egyszerűbb mint több iskolát felhívni, hogy náluk hogy van.
2014. febr. 1. 23:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Még mindig ugyanaz vagyok heló... :D
2014. febr. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja :D:D nem figyeltem.
2014. febr. 2. 01:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!