Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha volt egy kis nézeteltérésem...

Ha volt egy kis nézeteltérésem az egyetemi oktatómmal, akkor mit tehetek, hogy ez számomra ne legyen hátrányos?

Figyelt kérdés

Volt egy kis nézeteltérés az egyetemi oktatómmal, csak egy félreértés, de ezt e-mailben leveleztük, úgy tűnt egy kicsit mérges lett rám, végül elnézést kértem a félreérthetőség miatt.


Ez elegendő? Merjek a következő félévben az órájára bemenni? Beszéljem meg Vele a következő alkalommal személyesen?

Mit tehetek, hogy ez számomra ne legyen hátrányos (ne buktasson meg, stb.)?

Van valami ötlete valakinek?



2014. febr. 2. 00:16
 1/5 A kérdező kommentje:
elnézést, ha rossz kategóriába soroltam a kérdésemet :)
2014. febr. 2. 00:18
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha elnezest kertel, akkor szerintem felesleges tovabb gorgetni az ugyet. Ha ugy latod, hogy tovabbra is neheztel, akkor negyszemkozt beszelj vele.
2014. febr. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Ez megnyugtató számomra. Csak attól tartok, hogy a neheztelése talán akkor fog megnyilvánulni, amikor a következő félévben megbuktat, és akkor már hiába beszélek vele, nem lehet mit tenni.


Pedig, ha tudná mennyire rosszul éreztem/érzem magamat emiatt a félreértés miatt, iszonyúan rosszul esik nekem, hogy ilyen történt velem - véletlenségből.


De köszönöm a megnyugtató választ. :)

2014. febr. 2. 20:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen személyiség szerintem. Ha rendes, megértő típus amúgy, akkor beszélhetsz vele, hogy a te lelked egy kicsit könnyebb legyen. Nem tudom mekkora "bakiról" van szó, így érdemben válaszolni sem lehet szerintem.

Lehet jobb, ha hagyod a fenébe és ha úgyérzed igazságtalan veled, akkor kiállsz magadért. A zh-kat illetően legyen nyitva a szemed, de ne szállj el, ha neki van igaza, akkor neki, csak akkor pattogj, ha biztos hibázott javítás közben, akár direkt, akár véletlen.

Ha vizsgán nyilvánvalóan azért buktat meg, mert nem szimpatizál veled, akkor végső soron lehet kérni, hogy hagy vizsgázz bizottság előtt.

2014. febr. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm! ez is megnyugtató válasz számomra.

Lehet, hogy tényleg jobb lesz hagynom a dolgot, nehogy rosszabbra forduljon a dolog.

Bár majd a következő félévben -1 hét múlva kezdődik- biztosan félve fogok bemenni az órájára.

Minden esetre nekem ez nagyon rosszul esett.


Ha még valakinek van véleménye, szívesen elolvasnám.

2014. febr. 2. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!