Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ellenőriztem a felvi.hu-n a...

Ellenőriztem a felvi.hu-n a jelentkezésemet és bejelöltem az érettségi vizsgaszánékaimat hiszen idén érettségizem, de azt írja hogy amiből előrehozottam van azt nem kell megjelölni. De mégis hibát ír ki, ami alul olvashattok. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
elhívjuk figyelmét, hogy az Ön által rögzített érettségi eredmények és/vagy vizsgaszándékok valamely jelentkezési helyén nem elégítik ki az érettségi pontok számításához szükséges tantárgyi követelményeket. Amennyiben adott jelentkezési helyen érettségi pont nem számítható, akkor a jelentkező felvételi összpontszáma ott 0 pont lesz. Kérjük, ellenőrizze a szakon az érettségi követelményeket! Kivétel ez alól, ha Ön felsőfokú végzettséggel rendelkezik és érettségi pontjait a felsőoktatási intézmény szabályzatában meghatározott módon, a korábbi felsőfokú tanulmányok max. 200 pontos értékelésével és annak duplázásával is meg lehet állapítani. Kérjük, amennyiben felsőfokú végzettséggel rendelkezik forduljon további információkért az érintett felsőoktatási intézményhez.
2014. febr. 3. 07:54
 1/1 anonim ***** válasza:

lehet megoldottad de azért válaszolok ha mégsem.


valószínüleg az lehet a baj hogy van olyan tantárgy ami szükséges lenne a kiválasztott szakodra, de te nem érettségizel belőle

2014. febr. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!