Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek van egy kis...

Szerintetek van egy kis esélyem bejutni a Szent László Gimnáziumba?

Figyelt kérdés
A felvételim 85 pont lett (matek 39, magyar 46) az emelt angol és matek tagozatra szeretnék jelentkezni

2014. febr. 4. 10:23
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Semmi esélyed ! Sajnálom csajszi, álszerénység-riasztóval van ellátva a suli, menten kipenderítenének ;-)
2014. febr. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én is oda szeretnék menni.1.emelt angol ,2. matek-angol.

Központi 89 .Emelten 74,5+szóbeli, matekon 92,5 pontom van.Neked hány pontod van a Lászlós számítással?

2014. febr. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gyerekek,kész röhej ami már itt van.:D Nem a Fazekasba akartok bejutni (bár szerintem ott is bent lennétek.:P ),"csak" a Lászlóba. 89 ponttal a bio-kémián is bent lennétek...Angol,vagy angol-matekra bőven elég szerintem a 75 pont körüli központi + (ha van) 10-15/20 szóbeli.És ezzel tuti bent vagytok.:) Ne parázzatok már fölöslegesen ilyeneken,még megárt a szépségeteknek.;)
2014. febr. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönjük, te Lászlós vagy amúgy?
2014. márc. 1. 16:28
 5/8 A kérdező kommentje:
2. Válaszoló: 88.1 pontom van :(
2014. márc. 1. 16:35
 6/8 anonim ***** válasza:

3.vagyok

Igen,én Lászlós vagyok. Elismerem,hogy idén sokkal följebb vitték a ponthatárokat,így kb 78-80tól hívtak be szóbelizni.De azért így is elég szép átlagotok van,ha 12-14 pont lett minimum a szóbelitek,szerintem bent vagytok.:)

2014. márc. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor szted a 39 pont matek elég lehet az emelt angol-matek tagozathoz? Ott sajnos nincs szóbeli :(
2014. márc. 1. 19:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát..nem tudom.:S Őszintén...Tavaly szerintem elég lett volna,de most fogalmam sincs. Próbáld meg,azt ha a rangsorban nagyon hátul állsz,akkor lődd ki.:)
2014. márc. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!