Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Passzív félévben számít-e a...

Passzív félévben számít-e a minimum kredit?

Figyelt kérdés

Az első félévben 16 kreditem lett. Két félév alatt ugyebár 30 kredit kell ahhoz, hogy ne kerüljek át költségtérítésesre. A problémám az, hogy megbuktam egy olyan tárgyból amire épül nagyon sok tárgy és nem indítják ezt a tárgyat keresztfélévben. Szóval célszerű lenne most passziváltatni magam és tavasszal már fel tudom venni újra ez a tárgyat és folytatom tovább a tanulmányaimat.

A kérdésem az, hogy ha most passzívra rakom magam a tavaszi félévben, szóval 0 kreditem lesz akkor átraknak költségtérítésesre? Vagy ez a passzív félév nem számít bele ebbe a kredit minimumba, majd csak a következő aktív?



2014. febr. 4. 21:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Passzív nem számít bele, nyugi! :-)
2014. febr. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Hogy lehet egy egyetemista ilyen hulye???
2014. febr. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
Biztos belebetegedtél volna, ha ezt magadban tartod, nagyon sokat segítettél ezzel vele...
2014. febr. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Odanezz, a szoke herceg feher lovon. Tudod van az a foku baromsag ami mellett nem lehet szo nelkul elmenni! Mi a franc ertelme lenne a passziv felevnek ha kozben ugyanugy be kell jarnod orakra meg vizsgazni hogy teljesitsd a minimum kreditet? Mi?? Azt hiszem hogy egy bizonyos szint ala mar nem tud sullyedni az emberi butasag, ez az oldal ujra es ujra racafol erre.
2014. febr. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%

A kérdés a két félév alatt teljesítendő (minimum) 30 kreditre vonatkozott. Egyáltalán nem hülyeség a kérdés - noha már sokszor megkérdezték ugyanezt.

De Te biztosan úgy kerültél a felsőoktatásba, hogy a könyöködön jött ki minden, és soha nem volt semmilyen kérdésed. Ez esetben én kérek Tőled elnézést...

2014. febr. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
32%
En sem tudtam mindent, de nem voltam akkora fogyatekos hogy a gyakorikerdesek.hu-n kelljen menedzselnem az egyetemi ugyeimet! Az oktatasunkat altalaban nem arra bizzuk hogy valami arctalan senki milyen tanacsot ad a neten! (Nem akarlak megbantani!)
2014. febr. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Persze, de rengeteg témában kérnek segítséget, még egészség kategória is van. Az főleg nem játék, mégis sokan itt kérdeznek róla. Emiatt nem szabad leszólni mást, mindenkinek saját döntése, hogy hol kérdez, illetve hogy elhiszi-e azt.

Szerintem itt zárjuk is le, a választ már úgyis megkapta. ;)

2014. febr. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem kéne ilyen ellenségesnek lenni a kérdezővel.
2014. febr. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A kérdés valóban a kredit minimumra vonatkozott. Nyilván nem az itt elhangzott válaszok fogják meghatározni a következő félévem sorsát, de gondoltam mielőtt bemegyek a TO-ra megkérdezem hisz semmit se vesztek vele. Köszönöm azoknak akik normálisan tudtak válaszolni.
2014. febr. 4. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!